Liikmed

Ühingu liikmeteks on Kuusalu vallas tegutsevad juriidilised ja füüsilisest isikust ettevõtjad, kes soovivad parandada kohalikku elu- ja ettevõtluskeskkonda.

Astu liikmeks

Tutvu põhikirjaga

Tutvu eetikakoodeksiga

******

Kuusalu Ettevõtjate Liidu aastamaks 50 €, sisseastumismaks 50 €.

KuEL juhatus 20212023:

Argo Saul – esimees (Nordic Houses KT OÜ), Janne Kerdo – aseesimees (Kerdo ja Partnerid OÜ),

Triin Põllmaa (Tunnel Agentuur OÜ), Triinu Rebane (Woodfox OÜ), Hans Talgre (Weerec OÜ)

KuEL liikmed:

Balti Spoon OÜ (spoonitootmine), www.baltispoon.ee

Birken OÜ (raamatupidamine ja maksualane nõustamine)

Brandfree (toitlustus, turism)

Breite OÜ (valgustute müük, insener-tehniline nõustamine), www.breite.ee

Eesti Kraanavabrik OÜ (tööstuskraanade ja tõsteseadmete projekteerimine, müük, tootmine, paigaldus, hooldus ja remont),  www.kraana.ee

Emart OÜ (ehitusmaterjalid, majakaubad), www.emart.ee

E20 Service OÜ (sõiduautode, veoautode ja rasketehnika remondi ja hooldustöödele), www.e20.ee

Hinnu Seafarm OÜ (seakasvatus)

Iisaka Lambakasvatustalu (lambakasvatus), www.iisakatalu.ee

Isade Meel MTÜ (Lahemaa Pärimuskoda, pärimuskoolitused, käsitöö, turism, sündmuskorraldus) www.parimuskoda.ee

Juminda Saekraam OÜ (saekaatriteenus, puittooted)

Kerdo ja Partnerid OÜ (teabehalduse alased konsultatsioonid, koolitused),  www.oigusteave.ee

Koduleivad OÜ (leivad), www.koduleivad.ee

Kuusalu Hoolela MTÜ (erihoolekande teenuseid koduseskeskkonnas), kuusaluhoolela.wixsite.com/kuusaluhoolela

Laugu Külalistemaja (majutus, toitlustus), www.laugu.ee

Mageda VL OÜ (mesindus)

Nordic Consult OÜ (ettevõtlusnõustamine), www.nordicconsult.ee

Nordic Houses KT OÜ (puiduettevõte, standardmajad, nende projekteerimine, tootmine),  www.nordichouses.eu

Puusad Lahti OÜ (füsioteraapia, treening), www.puusadlahti.ee

RabeEsteetika OÜ (Kolga mõisa galerii, turismiteenused)

Reteera OÜ (ürituskorraldus), www.raudsilla.ee

SA Anija Mõisa Haldus (kultuuri- ja haridusteenused), www.anijamois.ee

Salmistu Puhkemajad (majutus, koolitus, ruumide rent), www.salmistupuhkemajad.ee

SR Veod OÜ (transporditeenused, pinnaseehitus),   www.srveod.ee

Südwester EST OÜ (veterinaarmeditsiin, sadulad, ratsavarustus), www.loomakoda.eewww.sadulaauto.ee

Timeless OÜ Kohvik KesKus (toitlustus, peolauad), www.kohvikkeskus.ee

Tunnel Agentuur OÜ (kujundus ja turundus teenus), www.tunnel.ee

WeeRec OÜ (jäätmete ümbertöötlemine, plastgraanuli tootmine), www.weerec.ee

Woodfash OÜ (puittooted), www.woodfash.ee

Woodfox OÜ (puiduettevõte), www.woodfox.ee 

Pildil asutajaliikmed ja juhatuse liikmed 2019-2021.
Vasakult Siim Kompost, Leelo Smolarek, Martin Urva, Janne Kerdo, Argo Saul.