Categories
Sündmused

Maaturismi Avatud Uste Päev tuleb taas!

Head turismiettevõtjad ja turismi edendajad – Eesti Maaturismi Ühing kutsub koostööle!

Suur turismihooaeg on kohe-kohe taas ukse ees! Üle-Eestiline maaturismi ettevõtete Avatud Uste Päev toimub taas 01. mail ja juba kuuendat aastat! Sellega seoses kutsume kõiki maaturismiettevõtteid üle Eesti liituma Avatud Uste Päevaga. Kaasa on oodatud lööma maapiirkondades tegutsevad majutusettevõtted, seikluspargid, muuseumid, teemapargid, aktiivse puhkuse pakkujad jt turismiettevõtted ning maal tegutsevad organisatsioonid, kes pakuvad maapiirkonna külastajatele erinevaid külastuselamusi läbi põnevate tegevuste.

Avatud Uste Päeva eesmärk on tutvustada maapuhkuse võimalusi ning maaturismiettevõtetesse üle-Eesti on külla oodatud kõik sektori tegemiste vastu huvi tundvad inimesed.

Palume osalejatel oma päevapakkumine koos ettevõtte kontaktide ja pildiga sisestada lingile https://navicup.com/public/register-object/avatud-uste-paev-2019/ee/Selline lahendus võimaldab Avatud Uste Päeva info kuvamise ka mobiilirakenduse NaviCup kaudu. Peale sisestamist tuleb info korraldajatele ülevaatamiseks ja läheb siis juba avaldamisele!

Oma pakkumisi saab hiljem ka jooksvalt täiendada.

PS! Peale info sisestamist tuleb Teile e-mailile muutmiseks vajalik link (ärge seda e-kirja siis ära kustutage).

Kui Teil vähegi tekib küsimusi seoses Avatud Uste Päeva info sisestamisega, siis palun võtke Eesti Maaturism MTÜ-ga ühendust eesti@maaturism.ee või telefoni 600 9999 teel.

Aprilli teises pooles hakkab Avatud Uste Päeva turundama ka EASi turismiarenduskeskus. Seega, mida varem saadakse Teie pakkumistest teada, on ka mida turundada.

Võtkem seda päeva hea võimalusena enda tutvustamisel ning kaasake ise ka teisi ettevõtjaid, organisatsioone ja võrgustikke! Sellel päeval oleme kõik väljas kogu maaturismi sektori tuntuse suurendamise eest!

Ühise ettevõtmise eestvedajaks on MTÜ Eesti Maaturism, mis on suurim maapiirkonna turismiettevõtjaid ühendav katusorganisatsioon Eestis.

Eesti Maaturismi Ühingu kodulehelt leiate erinevaid faile (bänner/plakat jms) päeva tutvustamiseks oma infokanalites ja ettevõtte kodulehel koos oma pakkumisega.

Olgem siis aktiivsed!