Liikmed

Ühingu liikmeteks on Kuusalu vallas tegutsevad juriidilised ja füüsilisest isikust ettevõtjad, kes soovivad parandada kohalikku elu- ja ettevõtluskeskkonda.

Astu liikmeks

Tutvu põhikirjaga

Tutvu eetikakoodeksiga

******

Kuusalu Ettevõtjate Liidu aastamaks 50 €, sisseastumismaks 50 €.

KuEL juhatus 20212023:

Argo Saul – esimees (Nordic Houses KT OÜ), Janne Kerdo – aseesimees (Kerdo ja Partnerid OÜ),

Triin Põllmaa (Tunnel Agentuur OÜ), Triinu Rebane (Woodfox OÜ), Hans Talgre (Weerec OÜ)

KuEL liikmed:

AstenVeod OÜ (transporditeenused), www.astenveod.ee

Balti Spoon OÜ (spoonitootmine), www.baltispoon.ee

Birken OÜ (raamatupidamine ja maksualane nõustamine)

Brandfree (toitlustus, turism)

Breite OÜ (valgustute müük, insener-tehniline nõustamine), www.breite.ee

Eesti Kraanavabrik OÜ (tööstuskraanade ja tõsteseadmete projekteerimine, müük, tootmine, paigaldus, hooldus ja remont),  www.kraana.ee

Emart OÜ (ehitusmaterjalid, majakaubad), www.emart.ee

E20 Service OÜ (sõiduautode, veoautode ja rasketehnika remondi ja hooldustöödele), www.e20.ee

FixFas OÜ (fassaadi terviklahenduste ja kinnitustarvikute projektimüük), www.fixfas.eu

Hara Sadam OÜ (meelelahutus ja vaba aeg, muuseum, toitlustus, majutus), www.harasadam.ee

Hinnu Seafarm OÜ (seakasvatus)

Hämmelbergi OÜ (hobusekasvatus ja investeerimistegevus, mh Kuusalu vallas Hara sadam, Juminda Rannakalandus, Juminda Saekaater, Alexela, Kuusalu Biogaas )

Iisaka Lambakasvatustalu (lambakasvatus), www.iisakatalu.ee

Isade Meel MTÜ (Lahemaa Pärimuskoda, pärimuskoolitused, käsitöö, turism, sündmuskorraldus) www.parimuskoda.ee

Juminda Saekraam OÜ (saekaatriteenus, puittooted)

Kerdo ja Partnerid OÜ (teabehalduse alased konsultatsioonid, koolitused),  www.oigusteave.ee

Koduleivad OÜ (leivad), www.koduleivad.ee

Kuusalu Hoolela MTÜ (erihoolekande teenuseid koduseskeskkonnas), kuusaluhoolela.wixsite.com/kuusaluhoolela

Laugu Külalistemaja (majutus, toitlustus), www.laugu.ee

Mageda VL OÜ (mesindus)

Nordic Consult OÜ (ettevõtlusnõustamine), www.nordicconsult.ee

Nordic Houses KT OÜ (puiduettevõte, standardmajad, nende projekteerimine, tootmine),  www.nordichouses.eu

Plastmatek OÜ (töötlev tööstus, metallitööd), www.plasmatek.ee

Puusad Lahti OÜ (füsioteraapia, treening), www.puusadlahti.ee

RabeEsteetika OÜ (Kolga mõisa galerii, turismiteenused)

Reimann Retked OÜ (aktiivse puhkuse korraldamine, konsultatsioonid, koolitused), www.retked.ee

Reteera OÜ (ürituskorraldus), www.raudsilla.ee

Salmistu Puhkemajad (majutus, koolitus, ruumide rent), www.salmistupuhkemajad.ee

SR Veod OÜ (transporditeenused, pinnaseehitus),   www.srveod.ee

Südwester EST OÜ (veterinaarmeditsiin, sadulad, ratsavarustus), www.loomakoda.eewww.sadulaauto.ee

Timeless OÜ Kohvik KesKus (toitlustus, peolauad), www.kohvikkeskus.ee

Tunnel Agentuur OÜ (kujundus ja turundus teenus), www.tunnel.ee

Ülva OÜ (ehitusmaterjalide müük, Ehituse ABC kauplus Loksal)

WeeRec OÜ (jäätmete ümbertöötlemine, plastgraanuli tootmine), www.weerec.ee

Woodfash OÜ (puittooted), www.woodfash.ee

Woodfox OÜ (puiduettevõte), www.woodfox.ee 

Pildil asutajaliikmed ja juhatuse liikmed 2019-2021.
Vasakult Siim Kompost (SR Veod OÜ), Leelo Smolarek (Balti Spoon OÜ), Martin Urva (Emart OÜ),
Janne Kerdo (Kerdo ja Partnerid OÜ), Argo Saul (Nordic Houses KT OÜ).